NOVÉ VYHLÁSENIA O BEZINFEKČNOSTI

Na základe materiálu ministerstva školstva „Návrat do škôl 2021“ s účinnosťou od 03.05.2021 vám oznamujeme, že pre vstup vášho dieťaťa do školy nie je potrebný negatívny test zákonného zástupcu na ochorenie COVID-19.

Od 03.05.2021 je platné nové Vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa/žiaka o bezinfekčnosti, ktoré  nie je potrebné odovzdávať každých 7 dní, ale len pri prerušení dochádzky viac ako 3 dni vrátane víkendov a sviatkov.

Nové vyhlásenie o bezinfekčnosti si môžete stiahnuť tu: /files/uvod/vyhlasenie.docx

Vedenie školy

................................................................................................................................................................................................................

Jedálny lístok

pre žiakov / pre dospelých

Stravné je možné odhlásiť do 8:00   na konkrétny deň.

Tel.číslo:02/62412998 Aplikácia: STRAVA.CZ
E-mail: jedalenzsi@gmail.com

Aktuálne
 informácie

vyhodnotenie školskéhu zberu papiera a päťboja

16. 6. 2021 sa uskutočnilo vyhodnotenie dvoch školských akcií - zber papiera a päťboj. Víťazom gratulujeme:)

vyhodnotenie školskéhu zberu papiera a päťboja

Projekt "Čítame radi" v 1.C

Pozrite si ilustrácie detí z 1.C k príbehu Tri prasiatka. Príbeh deti čítali v rámci projektu "Čítame radi" na kolektívnej ILI.